Zoeken
Sluit dit zoekvak.
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

30-11-25 | Muziek uit Tsjechië (viool, cello piano)

30 november 2025

Dit concert wordt mede georganiseerd en mede mogelijk gemaakt door de Stedenband Barendrecht Louny in het kader van het 35-jarig bestaan van de stedenband.

Het trio bestaat uit:
Jia Qu – Piano
Eva van Ingen – Cello
Annelieke Marselje – Viool

Programma:

1. Antonin Dvorak (1841-1904) Tsjechië
Sonatine in G majeur, Op. 100 (1e deel)
Bezetting: Viool en piano

2. Joseph Hollman (1852-1927, Nederland, actief in Tsjechië)
Duet voor cello en piano

3. Antonin Dvorak (Tsjechië)
Pianotrio Op.26 – Scherzo

4. Antonin Dvorak (Tsjechië)
Romantische Stücke, Op. 75 – nr. 1, nr 2 en nr 3
Bezetting: Viool en piano

Annelieke Marselje
Annelieke Marselje studeerde klassieke viool met bijvak jazz aan het Conservatorium van Rotterdam. Sinds 2016 is zij docente aan de Codarts Popacademie in Rotterdam. Ze vormt samen met haar zus, harpiste Doriene Marselje, het Marselje Duo, waarmee ze regelmatig kamermuziekconcerten geeft. Daarnaast heeft zij een eigen strijkkwartet waarvoor ze ook zelf composities schrijft. Haar repertoire varieert van klassiek tot pop en ze voelt zich thuis in uiteenlopende muziekstijlen. Annelieke treedt op als soliste, in kamermuziekensembles en in cross-overprojecten waarin verschillende genres samenkomen. Haar spel kenmerkt zich door expressiviteit, technische beheersing en een open benadering van muziek in al haar vormen.

Eva van Ingen
Eva van Ingen (1984, Alphen aan den Rijn) is cellist, dirigent en muziekdocent. Ze behaalde haar Bachelor Early Music cello en een Minor klassiek zang aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en studeerde Docent Muziek aan Codarts in Rotterdam. Sinds 2011 werkt zij als muziek- en kunstdocent, kunstcoördinator en freelance muzikant in Zuid-Holland. Daarnaast is zij verbonden aan het Koninklijk Conservatorium als coördinator en docent. Bij de vereniging RJSO organiseert zij de jaarlijkse kamermuziekdagen, waar getalenteerde amateurmusici gecoacht worden door professionele musici. Ze dirigeert het strijkersensemble RJSE en begeleidt schoolorkestprojecten. Eva richtte verschillende professionele strijkensembles op in Rotterdam en speelt in diverse orkesten. Ze staat bekend om haar veelzijdigheid, flexibiliteit en haar bevlogen inzet als docent, zowel individueel als in groepsverband.

Jia Qu
Jia Qu is een pianiste met een internationale achtergrond. Ze behaalde haar Master Diploma Piano Performing aan het Rotterdams Conservatorium (Codarts). Voor haar komst naar Nederland studeerde zij aan het Sichuan Conservatorium en werkte zij als pianodocent aan de muziekfaculteit van de Sichuan Universiteit. Door haar studie en leven in Europa heeft zij haar muzikale horizon verbreed en kennisgemaakt met uiteenlopende stijlen, van klassiek tot tango en van interpretatie tot improvisatie. Jia weet verschillende muzikale tradities met elkaar te verbinden en begrijpt de eenheid en verscheidenheid van de diverse muzikale talen. Haar spel is expressief en verfijnd, en getuigt van zowel technische beheersing als een diep gevoel voor muzikale communicatie.

Plaats: Dorpskerk Dorpsstraat 146 Barendrecht
Starttijd: 12:00 uur (vanaf 11:30 koffie/thee)
Toegang: gratis (vrijwillige bijdrage na afloop)

Dit koffieconcert wordt georganiseerd in samenwerking met de werkgroep Toekomst Dorpskerk.

Gegevens

Datum:
30 november 2025
Evenement Categorie:

Locatie

Dorpskerk Barendrecht
Dorpsstraat 146
Barendrecht, 2992 BE Netherlands
+ Google Maps